Nezaradené

Skladacie postele pre hostí

Spánok je bezpochyby dôležitým faktorom rozhodujúcim často o celkovej kvalite života. Posteľ je v domácnosti základným vybavením bez ktorého si nevieme predstaviť bežné fungovanie. Určite sa však už viacerým stalo, že potrebovali ponúknuť nocľah náhodnej návšteve alebo si dopriať pohodlný spánok napríklad na chate. Možností, ako sa s takouto situáciou vysporiadať, je viac. Spacák či nafukovací matrac sú dostatočnými riešeniami, no najvhodnejšou možnosťou, čo sa týka samotného spánku, sú jednoznačne skladacie postele pre hostí.

Problém nafukovacích matracov tkvie najmä v tom, že sú nafukovacie. To znamená, že okrem samotnej kúpy matraca musíte mať silné a vytrénované pľúca alebo si dokúpite pumpu určenú práve na tento účel. Pri tejto možnosti sa však konečná cena produktu navyšuje o cenu pumpy.

Druhou voľbou môže byť spací vak alebo „spacák“, ktorý však svojím prevedením neposkytuje práve najpohodlnejšie podmienky na spánok. Pokiaľ nemáte pri sebe ešte karimatku alebo inú mäkkú podložku, spacák vás, žiaľ, len zahreje a aj to nie vždy úplne dostatočne. O pohodlí sa teda veľmi nedá hovoriť.

Najvýhodnejším riešením najmä z pohľadu hosťa sú práve skladacie postele, ktoré ponúkajú pohodlie a komfort pri spánku takmer ako bežná posteľ. Ak ste obmedzení priestorom alebo ho  chcete vo svojom domove ušetriť čo najviac, skladacia posteľ pre hostí je pre vás tou najlepšou voľbou.

Efektivita týchto postelí spočíva najmä v ich praktickosti pri uskladňovaní a taktiež pri príprave komfortného spánku pre vás či vašich hostí. Rýchlosť rozloženia a zloženia ocení určite každý.  Skladacie postele sú tiež obľúbené medzi študentmi na internátoch alebo ako víkendové riešenia v kempe alebo na chate. Zároveň nemusíte platiť ďalšie peniaze za doplnkový sortiment, ktorý je aj v prípade nafukovacieho matraca aj spacáku nutnosťou.

 

skladacia-postel-01