Sex

Čo je nuru masáž a ako ju pripraviť doma?

Slovo NURU pochádza z japončiny a znamená klzký. V angličtine sa táto masáž nazývaj tiež „body – to – body“ masáž. Nuru masáž je vykonávaná gélom z morských rias a vďaka svojej konzistencii sa nádherne kĺže. Ešte do nedávna bola táto masáž len výsadou orientálnych krajín, no v poslednej dobe viac a viac preniká aj do našich končín.

Čo je Nuru masáž?

Erotická masáž, ktorá vzniká kĺzaním tela o telo. Príjemný spôsob relaxu s pomocou špeciálneho gélu z morských rias, ktorý pochádza z Japonska. Gél je vytvorený s pomocou vody a konzistenciou pripomína lubrikant, no po zaschnutí sa nelepí a nezanecháva mastný film.
Ako na Nuru masáž doma?

Nuru masáž si môžete pripraviť aj doma a prekvapiť tým vášho partnera. Budete k tomu potrebovať zopár vecí a hlavne chuť na kĺzanie sa. Pred masážou je dôležité zadovážiť si gumový nafukovací matrac, alebo hocičo z PVC alebo iného materiálu, ktorý sa kĺže a fľaštičku s Nuru gélom. Dá sa objednať aj z internetu. Nachystajte si misku s teplou vodou a pár minút pred začatím masáže, ponorte fľaštičku do vody a tým dosiahnete požadovaný gél.
Nezabudnite na atmosféru

Aká by to bola masáž bez sviečok a tlmeného svetla? Záleží na každom osobitne, ale pri každej dobrej masáži musí byť aj atmosféra. Pripravte partnerovi to, čo má rád a dostaví sa požadovaný efekt.
Ako na Nuru masáž?

Nuru gél je najlepšie aplikovať na mokré telo a preto je vhodné začať masáž kúpeľom, alebo spolčenou sprchou. V salóne vás len jemne navlhčia s hubkou, no pri domácej masáži môžete začať predohrou v sprche. Neutierajte sa a jemne položte masírovaného partnera na podložku. Pod hlavu mu dajte vankúš, alebo uterák, a zaistite mu komfort. Keď ste pripravení, vyberte gél z vrelej vody, nalejte si ho na ruky a nechajte stekať po vašich telách. (Ak má gél zlú konzistenciu pridajte trocha vody.) Po namazaní oboch tiel, ľahnite si na seba a pomaly začína masáž. Môžete meniť polohy, skúšať nové a zažijete úžasné nevydané pocity.
Po masáži sa budete cítiť skvelo a gél zmyjete jednoducho sprchou. Podložku vyčistíte vlhkou handrou.
Nie je nič ľahšie ako pripraviť domácu Nuru masáž.