Nezaradené

Termostatická batéria – ideálne riešenie do vašej kúpeľne

Zrejme všetci budú súhlasiť s tým, že len málo vecí je na relax lepších, než dobrá a horúca sprcha. Kúpeľňa je skrátka miesto, na ktorom by sme si pri zariaďovaní nového bytu či domu mali záležať a mali by ste tam kupovať len kvalitný materiál. Tak napríklad taká vodovodná batéria do sprchy. Tou najhoršou predstavou je mať sprchu, ktorá neustále samovoľne mení svoju teplotu a voda prechádza z nepríjemne horúcej do ľadovo studenej. Čudovali by ste sa, koľkí ľudia majú s týmto problémom a neustále sa na to sťažujú. Ak nechcete medzi nich patriť, tak by ste si mali dať záležať na výbere kvalitnej vodovodnej batérie. Perfektným riešením je termostatická batéria.

Prečo termostatická batéria?

Táto batéria je modernejšou verziou klasickej vodovodnej batérie a oproti klasike je v podstate vo všetkom oveľa lepšia. Perfektne vám reguluje tlak a teplotu vody, preto sa nemôže stať, že by počas sprchovania nečakane kolísala jej teplota. Zároveň vám znižuje spotrebu, pretože optimálne reguluje prívod teplej a studenej vody. Viete, že v sprche, kde musíte ručne nastaviť najprv prúd teplej a potom studenej vody, miniete zbytočne veľa vody na skusy, či má voda dobrú teplotu. To vám pri termostatickej batérii nehrozí!

Moderný a jednoduchý dizajn

Často sa stáva, že veci vyvedené v extra modernom dizajne sú prakticky nepoužiteľné. To našťastie nie je prípad termostatických batérií. Práve termostatická batéria je vyvedená v krásnom dizajne, ktorý je však zároveň veľmi jednoduchý na používanie. Je tu však aj poistka v prípade detí. Nie je možné len tak ľahko zvýšiť teplotu vody, čím sa eliminuje riziko, že dieťa sa pri zle zvolenej teplote nebodaj obarí.

Kúpite na internete

Výhodou je aj to, že termostatickú batériu už nemusíte kupovať osobne v klasickom kamennom obchode, ale poradíte si aj prostredníctvom internetu. Viacero on-line obchodov totiž ponúka kvalitné termostatické batérie a to za ceny, ktoré sú často výhodnejšie než pri klasickom nákupe. Termostatická batéria tak môže byť ideálnym a cenovo nenáročným riešením do vašej kúpeľne.