interiér

Rolety nebránia len slnečným lúčom

window-924985_1920

Hľadáte na vaše okná tieniacu techniku, ktorá by nielen tienila? Ktorá má niečo navyše? Tak už ďalej nehľadajte a vsaďte na rolety? Prečo práve tie? Pretože tie vás ochránia nielen pred slnkom, ale aj, veď si to povieme v nasledujúcich riadkoch.

Chránia pred teplom

Okrem toho, že hlavnou úlohou roliet je zabrániť prieniku slnečných lúčov do vnútra interiéru, tak skvele bránia aj prieniku tepla čo oceníte v horúcich letných dňoch, najmä ak nemáte klímu alebo vám nerobí dobre.

Chránia pred zlodejmi

Rolety nepustia dovnútra nielen slnko či teplo, ale ani zlodejov. Zatiahnuté rolety sú pre zlodejov nepríjemný problém. Navyše, ak si ich trochu vylepšíte osadením úchytov na vnútornú stranu roliet a parapetu, cez ktoré dáte zámok a zamknete, tak sú vo väčšine prípadov neprekonateľným problémom. Samozrejme, ak sa nejedná o zlodejov, ktorí to robia takzvane „na prasáka“.

Chránia pred hlukom

Rolety sa skvelo pasujú aj s hlukom, a keď ho už dnu prepustia, tak len v jeho najslabšej forme. Preto rolety ocenia tí, ktorí majú za susedov rušné cesty, ulice, nočné bary a podobne. Odteraz už žiadne problémy so spánkom.

Chránia pred nežiaducimi pohľadmi

Zaiste nikto z nás nemá rád pocit, že nás niekto sleduje alebo môže vidieť cez okno. So zatiahnutými roletami na tento pocit môžete zabudnúť a užívať si váš vlastný byt. Či už chodiť po ňom holí, sexovať na kuchynskej linke, v obývačke alebo kdekoľvek inde. Fantázii sa medze nekladú.

Tak čo presvedčili vás prednosti roliet? Ak áno, neváhajte a objednajte si ich u overeného výrobcu, ktorý vám ich aj odborne namontuje.