Nezaradené

Pár dôvodov pre posuvné dvere do stavebného puzdra

posuvne dvere

Čoraz menej sa začínajú v interiréroch používať klasické otočné dvere a nahrádzajú ich posuvné dvere po stene alebo do stavebného puzdra. A práve v dnešnom článku si povieme, prečo sa oplatí investovať do dverí zasúvajúcich sa do stavebného puzdra.

Viac priestoru

Posuvné dvere sa tešia obľube nielen kvôli cene stavebného puzdra, ktorá je síce trochu vyššia ako cena obložkových zárubní, no ponúkajú neoceniteľné množstvo výhod. Najväčšou výhodou je asi to, že šetria priestor. Keďže sa zasúvajú do steny, tak nepotrebujú žiaden priestor a vy tak získate pri každých dverách minimálne dva metre štvorcové voľného priestoru.

Moderný vzhľad

Časy socializmu, keď interiér skoro každej domácnosti vyzeral rovnako, pretože sa zo všetkého vyrábalo len pár druhov, sú už dávno preč. Dnes túži každý mať čo najkrajší domov, a tak najnovšie trendy v interiérovom dizajne hrajú prím. Práve dvere do stavebného puzdra dodávajú celému interiéru elegantný a moderný vzhľad a zároveň budia dojem luxusu. Ani cena stavebného puzdra tak neodradí mnohých od výberu týchto dverí.

Bezbariérové

Keďže posuvné dvere do stavebného puzdra sú bezbariérové, tak sú neoceniteľné pre všetkých, ktorí sú imobilní alebo ťažko mobilní. Nemajú žiaden prah, nie sú žiadne problémy s ich otváraním ani zatváraním, pretože ich neotvárate alebo nezatvárate k sebe či odseba, čím výrazne uľahčujú život. Cena stavebného puzdra tak nehrá žiadnu rolu.

Atypické priestory

Posuvné dvere do stavebného puzdra majú konkurenčnú výhodu aj pri atypických priestoroch, pretože vďaka svojmu jednoduchému princípu fungovania nie je problém ich osadiť v podstate kdekoľvek, aj tam kde by sa klasické otočné dvere jednoducho nedali otvoriť či zatvoriť.

Posuvné dvere do stavebného puzdra sú ideálnym riešením pre všetkých, ktorí nemajú dostatok voľného priestoru, túžia po modernom vzhľade a to všetko chcú mať za rozumnú cenu.