Nezaradené

Kvôli tomuto si aj vy zamilujete rolovacie garážové brány

brana_9_1

Chystáte sa vybaviť vašu garáž novou garážovou bránou? Pred samotnou kúpou sa musíte rozhodnúť, aký typ garážovej brány chcete. Na výber máte viacero typov, no väčšina Slovákov si najviac obľúbila rolovacie garážové brány práve z týchto dôvodov. Ktoré to sú, sa dozviete v dnešnom článku.

Nepotrebujú veľa priestoru

Rolovacie garážové brány preferujú ľudia predovšetkým kvôli tomu, že nevyžadujú veľa voľného priestoru ako to je pri iných typoch brán. Keďže sa rolujú do boxu, ktorý je umiestnený nad stavebným otvorom garáže, nepotrebujú mať voľný priestor pred garážou, ale ani v jej vnútri, dokonca ani pod stropom.

Žiadne stavebné práce

Majitelia garáži siahajú po rolovacích garážových bránach aj z dôvodu jednoduchej montáže a absencie nejakých stavebných prác. Žiadne búranie, žiadne murovanie, žiaden bordel. Na správne fungovanie tejto brány stačí prichytiť box nad stavebný otvor, do ktorého sa bude brána rolovať a po bokoch otvoru garáže namontovať vodiace lišty.

Priaznivá cena

Ako to už u nás Slovákov chodí, vo všetkom zohráva dôležitú úlohu aj cena. Tá je pri rolovacích garážových bránach ozaj priaznivá. Ak ešte vezmeme na vedomie kvalitu a ich funkčnosť, tak sa niet čo čudovať, že väčšinu slovenských garáží chránia práve rolovacie garážové brány.

Dlhá životnosť

Rolovacie garážové brány sa vyznačujú aj dlhou životnosťou. Prispieva k tomu aj fakt, že sú nenáročné na údržbu a taktiež v prípade poškodenia niektorej lamely, viete jednoducho vymeniť kus za kus a brána funguje bez problémov pekne ďalej.

Ak hľadáte pre vašu garáž bránu, ktorá ochráni vaše auto, ale aj váš domov, zároveň dobre izoluje, dlho vydrží a je za dobrú cenu, tak hľadáte rolovaciu garážovú bránu.