Nezaradené

Josper gril, ty si kráľ!

S dlhoročnými skúsenosťami sa môže Josper gril tešiť z označenia najlepšej kvality. Jeho kombinácia grilu a rúry na pečenie znamenala revolúciu v moderných kuchyniach na celom svete. A práve inovácia je to, čo v gastronómii funguje ako recept na úspech.

Aký je?

  • kvalitný
  • tradičný
  • kombinovaný
  • robustný
  • elegantný

Nestačí?
Josper gril sa postaral o to, aby sa v jednom stroji spojila tradícia aj najmodernejšia technológia. Na trh prišiel v elegantnom prevedení, ktoré ešte podčiarklo jeho schopnosti a robustnú konštrukciu. Dlhodobým skúšaním sa v ňom udomácnili špeciálne oceľové zliatiny, vďaka ktorým je možné každý deň pripravovať jedlo pri teplote až 300-350 stupňov. Výsledkom pečenia je rýchla príprava jedál a zároveň zachovanie štruktúry, šťavnatosti a chuti. Takýto výsledok umožní kuchárovi odlíšiť sa od konkurencie v kvalite aj rýchlosti.

O šťavnatosť a poctivú chuť sa v Josper grile stará drevené uhlie. Inovatívny dizajn grilu umožňuje jeho úsporné použitie. Konštrukcia veľmi dobre izoluje teplo a do svojho okolia nepúšťa príliš vysoké teploty takže sa pri grile necítite ako v parnej saune. Ak sa bojíte o hygienickú stránku, tak aj tú Josper zvláda s prehľadom. Pri používaní originálneho uhlia ostáva po uhlíkoch iba veľmi malý odpad. Popol sa navyše ukladá do zásobníka, ktorý je umiestnený v uzavretej spodnej skrinke. Jeho čistenie je nenáročné. V jeho prospech hrá takisto aj rýchlostný aspekt, pretože Josper dokáže jedlo pripraviť o 35% rýchlejšie ako tradičný otvorený gril. Jeho využitie je rôznorodé, ale najväčšiu poklonu mu skladajú najmä profesionálni kuchári a reštaurácie, ktoré si potrpia na luxusne pripravené pokrmy. Gril si ľahko poradí s akýmkoľvek receptom a jeho životnosť je priemerne 30 rokov pri správnom používaní. Jeho kvalitu môžete podporiť využívaním originálnych doplnkov rovnakej značky. Josper ponúka širokú škálu možností, kombinácií a cien. Záleží teda už len na vašich preferenciách a na tom, na akej úrovni vo svojej kuchyni fungujete prípadne chcete fungovať v budúcnosti.

Dogrilovania!