Brány

Dajte si záležať na vzhľade garážovej brány

brana_9_1

Súčasťou väčšiny rodinných domov býva aj garáž. Práve vzhľad garáže a garážovej brány často ovplyvňuje celkový vzhľad domu. Preto by ste si mali dať pri výbere garážovej brány záležať nielen z hľadiska funkčnosti, ale aj vzhľadu. Ako na to si povieme v dnešnom článku.

V súlade s domom

Pri výbere správneho dizajnu garážovej brány je dôležitá voľba jej farby . Tá predstavuje najväčšiu časť z otvorových výplní domu, preto by mala farebne ladiť s ostatným prvkami domu. Keď si neviete vybrať farbu, zlaďte ju s farbou okien, čím dosiahnete, že dom bude pôsobiť celistvým dojmom.

S jednou farbou nič nepokazíte

Ako sa hovorí v jednoduchosti je krása. Navyše, ak chcete docieliť moderný štýl, vyberte garážovú bránu v jednej farbe. Okrem osvedčenej klasiky v podobe bielej farby, vyzerajú garážové brány štýlovo aj v metalických farbách.

Trendový dekor dreva

Ak máte radšej niečo živšie ako jednofarebnosť, zaiste oceníte možnosť výberu garážovej brány vo forme dekoru dreva. Na trhu dnes nájdete kopec možností dekoru, od klasických driev až po tie exotické. Takáto garážová brána pôsobí prirodzene.

Popusťte uzdu svojej fantázii

Máte v hlave predstavu vašej novej garážovej brány, no viete, že stále to ešte nie je ono? Vycibrite vzhľad brány pomocou doplnkov a zaujímavých detailov. V ponuke si viete vybrať z veľa možností, či už to sú praktické kľučky, madlá, atraktívne okná a podobne.

Nie je nič horšie, ako keď zle zvolená farba garážovej brány pokazí celkový vzhľad inak pekného domu. Dajte si trochu záležať na jej výbere.